7 stycznia 2024 /niedziela/ godz. 17.00 - NOWOROCZNA REWIA PRZEBOJÓW - Najpiękniejsze przeboje wszechczasów - koncert

Bilety w cenie: 90 i 80 zł

przycisk online  

MUSICAL * OPERETKA * FILM * PIOSENKA

Śląski Teatr Impresaryjny im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej zaprasza na koncertową ucztę, jakę będzie „Noworoczna Rewia Przebojów" w dniu 7 stycznia 2024 r.

Na dobry początek Nowego Roku publiczność czeka uczta pełna elegancji i fantastycznej muzyki w doskonałym wykonaniu artystycznym. Dwugodzinna gala obfitować będzie w najpiękniejsze melodie i przeboje wszechczasów. Evergreens, czyli „wiecznie zielone" melodie, które zabrzmią tego wieczoru, nie wymagają rekomendacji, bo od lat stanowią klasykę swoich gatunków. W programie gali atrakcyjny bukiet brzmień, emocji, wspomnień i wystrzałowej energii, aby w wyśmienitym nastroju i z klasą rozpocząć Nowy Rok!  

Tego wieczoru zabrzmią m.in.: „New York, New York", „Człowiek z La Manchy", „Dumka na dwa serca", „Seksapil", „Sway", „La vien rose", „Deszczowa piosenka", „Hallelujah", „Waterloo", „Pour una cabeza", „Skrzypek na dachu", „Phantom in opera", „Belle" - „Dzwonnik z Notre Dame", „Woman in love", „American patrol", „Artystki z Variete", „Tańcuj boskie dziewczę z Węgier", „Va Bank", „Time to say goodbye".

Na scenie wystąpią charyzmatyczni soliści, którzy swoimi występami każdorazowo zdobywają serca i gorący aplauz na scenach całego kraju i za granicą: Olivia Ohl-Szulik (sopran), Monika Biederman-Pers (sopran), Ireneusz Miczka (baryton) oraz Piotr Karzełek (baryton). Muzykę dopełni atrakcyjna choreografia Sabiny Langner oraz taniec w wykonaniu „Sun Duo" - Julia Kulawik i Przemysław Łamacz. Ponadczasowe kompozycje zabrzmią brawurowo w nowych aranżacjach i wykonaniu znakomitego zespołu muzycznego pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego – pianisty, kompozytora i aranżera, który przez ostatnie kilkanaście lat koncertował z Ireną Santor. Przewodnikiem przebojowego muzycznego wieczoru będzie Małgorzata Mendel.

Noworoczna Rewia Przebojów to pełne najlepszej energii i muzycznych brzmień - niezapomniane rozpoczęcie Nowego Roku.

- - - 

Choreografia: Sabina Langner 

Scenografia: Małgorzata Stryj "Magiczny ślub"

Reżyseria świateł: Wacław Czarnecki 

Wystąpią:

Olivia Ohl-Szulik (sopran)

Monika Biederman-Pers (sopran)

Piotr Karzełek (baryton)

Ireneusz Miczka (baryton)

Julia Kulawik i Przemysław Łamacz (tancerze)

Zespół muzyczny pod kierownictwem Mariusza Dubrawskiego

Prowadzenie: Małgorzata Mendel