19 stycznia 2024 /piątek/ godz. 19.00 - KOLĘDOWANIE GOSPEL - koncert Chóru Gospel „Z Miłości"

Bilety w cenie: 25 i 24 zł

przycisk online

Niezwykle ciepłe przyjęcie publiczności i sukces ubiegłorocznego „Kolędowania Gospel” skłonił nas do kontynuowania nowo powstającej tradycji w siedzibie ŚTI.

19 stycznia Chór Gospel „Z Miłości” zabierze nas w niezwykłą muzyczną podróż do Betlejem.

W programie koncertu usłyszymy najpiękniejsze tradycyjne oraz współczesne kolędy polskie i światowe w nowych, ciekawych aranżacjach. To będzie nie tylko spotkanie z dobrą muzyką, ale również doświadczenie duchowe. Jeszcze raz wrócimy do wydarzeń sprzed 2000 lat i wsłuchując się w świąteczne utwory będziemy mieli szanse stać się ich uczestnikami.

Na scenie wystąpią artyści z różnych zakątków Śląska, którzy przez swój muzyczny talent chcą nieść radość i nadzieję innym. Chór „Z Miłości” to nie tylko zespół muzyczny, lecz wspólnota, którą tworzą ludzie różnych wyznań chrześcijańskich, a ich największą inspiracją i pasją jest muzyka gospel. Od prawie 20 lat spotykają się na próbach w MDK Batory w Chorzowie, by rozwijać swoje talenty, ale przede wszystkim, by w gronie przyjaciół wielbić Jezusa Chrystusa i oddawać Mu cześć. To właśnie Nowonarodzony Chrystus będzie Największą Gwiazdą Świątecznego Koncertu. 19 stycznia bądźcie z nami - Pójdźmy wszyscy do stajenki!

 

Zdjęcia: materiały archiwalne Chóru Gospel "Z Miłości"