DZIEŃ DZIECKA w ŚTI

1 czerwca 2024 /sobota/ godz. 17.00 - JOHNNY WIELORYB I PRZYJACIELE, czyli muzyczna karuzela - koncert

Bilety w cenie: 25 i 20 zł
Rudzka Karta Rodziny 3+: rabat 50 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Rudzka Karta Seniora: rabat 20 procent (sprzedaż wyłącznie w kasie ŚTI)
Uwaga! Promocje nie łączą się

przycisk online

Autorka projektu "Maluchy w krainie dźwięku" - Dorota Banaś, uwielbiana przez swoją "maluchową" publiczność, przygotowała ciepły i energetyczny koncert dla dzieci i nie tylko. Wsiadając do muzycznej karuzeli naszej wyobraźni trzeba dobrze zapiąć pasy. Dorota Banaś - autorka tekstów i piosenek dla dzieci wcieli się w rolę Dorotki z krainy Oz i poprowadzi publiczność na spotkanie z bohaterami piosenek oraz znanych i lubianych bajek dla dzieci. Z Kangurkiem Roki ruszymy w podskoki, a Wielbłąd Abi Abi zaprosi do swej karawany, następnie Inspektor Gadżet i Różowa Pantera zaproszą publiczność do rozwiązania zagadki (będą nagrody).

Piosenki i zabawy z publicznością przeplatane będą roztańczonymi i rozśpiewanymi fragmentami filmów i bajek. W programie znajdą się także autorskie piosenki z łatwo wpadającą w ucho melodią, zachęcającym do aktywności rytmem i dobrym tekstem. Wszystko po to, by dzieci świetnie się bawiły a przy okazji także uczyły. Całości dopełnią integracje z publicznością, bańki mydlane, baloniki, muzyczne efekty i filmowe projekcje.

Zapraszamy na świętowanie Dnia Dziecka do ŚTI - kolorowy koncert pełen uśmiechu i słońca bez wątpienia będzie pięknym prezentem dla naszych milusińskich.

Gościnnie w koncercie wystąpi Akademia Tańca SALAKE z brawurowym tańcem irlandzkim.

- - - - - - -

Wykonawcy: 
- Dorota Banaś - wokal, skrzypce, ukulele
- Szymon Gołąbek - gitara
- Andrzej Schneider - perkusja, instrumenty perkusyjne
- Dominik Sławiński – bas
- Akademia Tańca SALAKE (gościnnie)

Koncert dla dzieci od 1 do 10 lat 

ZOBACZ teledysk z piosenką - TUTAJ 
Zapraszamy!