19-23 sierpnia 2024 /poniedziałek-piątek/ godz. 9.00-14.00 - STWORY POTWORY ZIEMI SŁOWIAŃSKIEJ - warsztaty teatralne dla dzieci

Liczba uczestników: do 15 osób (jeden turnus) - dzieci w wieku szkolnym od 7 do 14 lat
Koszt uczestnika: 400 zł od osoby za cały turnus (5 dni)

ZAPISY pod nr tel. 32 248 62 40

Prowadzenie: Anna Bączek-Lieber

Uwaga!
Warsztaty z wyżywieniem (jeden wspólny posiłek o godz. 12.30 w Pub Druid usytuowanym w budynku ŚTI).
Warunkiem uczestnictwa oprócz opłaty jest dostarczenie do ŚTI wypełnionej karty uczestnika zajęć – do pobrania: plik DOC / plik PDF 

- - - - -   

Zapraszamy do WSPÓLNEJ TEATRALNEJ PRZYGODY. Podczas tygodnia warsztatów będziemy: bawić się, tańczyć, ćwiczyć, tworzyć własne postaci teatralne oraz odbywać niezwykłą podróż do świata wyobraźni. Będzie również okazja zapoznać się z niezwykłymi postaciami z demonologii słowiańskiej. Oprócz kreatywnej zabawy, uczestnicy będą mogli zapoznać się z bohaterami dawnych wierzeń ludowych.
Program warsztatów obejmuje zajęcia z podstaw gry aktorskiej, emisji głosu, dykcji, ekspresji scenicznej, technik gry aktorskiej, treningu kreatywności oraz tworzenia własnej postaci scenicznej na kanwie autorskiego projektu edukacyjnego Stwory Potwory Ziemi Słowiańskiej.
Ćwiczenia teatralne będą przeprowadzane w oparciu o techniki pracy Jana Dormana, gdzie dziecko stoi w centrum zainteresowania i staje się kreatorem teatralnej rzeczywistości. 

Warsztaty będą prowadzone przez Annę Bączek -Lieber.

Aktorka, reżyserka, pedagożka teatru, współwłaścicielka Teatru Trip.
Absolwentka i wykładowczyni Szkoły Aktorskiej Teatru Śląskiego w Katowicach. Prowadzi zajęcia ze studentami z przedmiotu „Rola w teatrze dla dzieci”.
Dyplom aktorski obroniła w 2008 roku rolą Marty w spektaklu „Mateczka” w reż. Andrzeja Majczaka.
Debiutowała na deskach Teatru Śląskiego w 2006 roku w spektaklu „Manekin, czyli kochanek Hitlera” w reż. Andrzeja Rozhina.
Autorka scenariusza, reżyserka oraz producentka śląskiej baśni „BEBOKI”.
Lektorka audiobooków: „Pippi” oraz „Przigody od Alicyje we Kraju Dziwow” w języku śląskim.Od 18 lat prowadzi warsztaty teatralne dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych.
Twórczyni projektu edukacyjnego Stwory Potwory Ziemi Słowiańskiej.
Specjalizuje się w treningu kreatywności. Motto życiowe: „Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B, wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie”. Albert Einstein